Poradnie specjalistyczne - Dietetyk

mgr Urszula L Kwiatek

DIETETYK

18 lat doświadczenia zawodowego. Dwutorowe wykształcenie dietetyczne. Ukończony Warszawski Uniwersytet Medyczny specjalizacja Żywienie Kliniczne. Prawo do wykonywania zawodu dietetyka w Szpitalnych Zespołach Żywieniowych. Ukończone CEE Wrocław – specjalizacja dietetyk – makrobiotyk. Umiejętność opracowywania diet odchudzająco – leczniczych wg zasad medycyny chińskiej. Znajomość technik diagnostycznych medycyny zachodu i wschodu.

Z pierwszego wykształcenia magister pedagogiki po Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Praca magisterska w Katedrze Psychologii Rozwojowej. Trzyletni kurs psychoterapii. Rozszerzony zakres psychologii.

Od 26 lat ścisła współpraca z mediami (radio, telewizja, prasa), pisanie artykułów, i propagowanie zdrowego żywienia, walki ze skutkami stresu, dbania szeroko rozumianą higienę psychiczną i zdrowy tryb życia. W książce p. dziennikarz Grażyny Dobroń „Instrukcja Samoobsługi Człowieka”, kilka rozdziałów – to wywiady udzielone przez mgr Kwiatek w Radio Trójka na przestrzeni ostatnich lat.

Od 8 lat prowadzenie wykładów z dziedziny dietetyki i psychologii w Domach Kultury, Domach Seniora, gimnazjach i liceach.


Nasi partnerzy