Aktualności

Rodzinne Centrum Zdrowia zaprasza do skorzystania ze świątecznej promocji!

Szukasz prezentu i ciągle nie wiesz co wybrać? Wybierz zdrowie dla siebie i dla najbliższych. Podaruj sobie i bliskim coś co będzie wyjątkowe. W tym roku Rodzinne Centrum Zdrowia przygotowało specjalną ofertę świąteczną.

 

Dożylne zabiegi witaminy C:

 

Askorbinian sodu to związek, którego właściwości od dawna są wykorzystywane w medycynie

Witamina C ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ bierze udział w wielu różnych procesach,
które w nim zachodzą. Ponadto witamina C znalazła zastosowanie także w kosmetyce,
ponieważ, jako silny przeciwutleniacz, zwalcza wolne rodniki, które odpowiadają za proces starzenia się skóry.

Dowiedz się więcej

 

Karboksyterapia:

Karboksyterapia to zatwierdzona przez FDA terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Warto zaznaczyć, że jest to jednocześnie metoda bezpieczna, mało inwazyjna oraz o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

Dowiedz się więcej

 

 

 

Ginekologia estetyczna ultradźwięki Hifu:

HIFU - wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania doprowadza do ich rozgrzania do temperatury 60-70 C co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu. Efekt jaki możemy osiągnąć to lifting skóry, napięcie i zagęszczenie, redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu oraz efekt podniesienia linii brwi, obkurczeniem pochwy.

Dowiedz się więcej


Nasi partnerzy