Usługi - Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży

MEDYCYNA PODRÓŻY

Punkt Szczepień z zakresu Medycyny Podróży posiada zezwolenie Wojewódzkiej Stacji  Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie oraz

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej Tropikalnej i Podróży oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Kwalifikacja Lekarza Medycyny Podróży oraz szczepienie odbywa się po wcześniejszym umówieniu się na wizytę.  Zapisy prowadzone są telefonicznie i osobiście od poniedziałku – piątku w Przychodni Rodzinne Centrum Zdrowia przy ulicy Grunwaldzkiej 13 w Otwocku.

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ SZCZEPIONEK OCHRONNYCH PRZED PODRÓŻĄ DO KRAJÓW TROPIKALNYCH

ZALECANE I OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA

WYBRANE SZCZEPIENIA OBOWIĄZKOWE I ZALECANE PRZED PODRÓŻĄ.

 

MEDYCYNA PODRÓŻY DLA DZIECI

Międzykontynentalne podróże z udziałem dzieci i niemowląt należą obecnie do codzienności. Wyjazd dorosłych z dzieckiem, najczęściej związany z turystyką i wypoczynkiem, powinien być odpowiednio zaplanowany, zwłaszcza jeśli dotyczy pobytu w regionach uciążliwych pod względem klimatycznym i sanitarnym.

UWAGA!!! Światowa Organizacja Zdrowia stanowczo odradza podróże z niemowlętami i małymi dziećmi w regiony zagrożone malarią tropikalna ze względu na zwiększone ryzyko ciężkiego przebiegu choroby i śmierci z powodu malarii w tej grupie wiekowej.

Stosowanie większości szczepionek przed podróżą  jest ograniczone ze względu na wiek, a w przypadku tak małych turystów zwłaszcza niemowląt może okazać się niemożliwe.

Ważne!!!! Do kwalifikacji i szczepienia dzieci zgłaszamy się z  Książeczką Zdrowia Dziecka !!!

Wydajemy  Międzynarodową Książeczkę Szczepień!!! International  Certificate of  Vaccination  or  Prophilaxis

Wszelkie informacje dostępne dla pacjentów na stronie szczepienia@pzh.gov.pl


Nasi partnerzy